• Desiata pre vaše dieťa

Vážení rodičia, starostlivosť o výživu Vašich detí je pre Vás určite prioritou. Sme preto radi, že Vám môžeme predstaviť službu mojadesiata.sk, ktorá umožňuje zabezpečiť čerstvú, chutnú a zdravú desiatu pre Vaše ratolesti bez námahy a stresu, z pohodlia Vášho domova.

Platforma mojadesiata.sk ponúka výber desiat starostlivo pripravených s ohľadom na to, aby Vaše deti dostávali potrebnú výživu pre zdravý rast a vývoj.

Desiate pre Vašich školákov môžete objednávať úplne jednoducho iba pár klikmi na linku https://www.mojadesiata.sk . Stačí sa zaregistrovať a môžete začať objednávať desiatu. Služba mojadesiata.sk ponúka jednoduché, pohodlné riešenie nezaťažujúce rodinný rozpočet. Tak neváhajte a objednávajte desiatu pre svoje deti.

Ponuka desiat sa bude postupne dopĺňať, pribudnú aj fotky a popisy. Desiata bude v škole každý deň o 8:30 hod. Panini teplé. Cez Edupage ste dostali aj ponuku desiat s jednotlivým zložením každého jedla.

Prosíme o trpezlivosť a ohľaduplnosť, nakoľko s touto službou len začíname a potrebujeme veci postupne doladiť a dotiahnuť do zdarného konca. Ďakujeme.❤

Desiaty pre vaše deti pripravuje vždy čerstvé tím bistra Na skok v Novej Bani.

📌Ako to funguje?

Rodič vyplní vždy v stredu alebo vo štvrtok objednávku na ďalší týždeň a rovno ju kartou zaplatí. Pokiaľ objednávka prebehla správne, obdržíte potvrdenie na email, ktorý ste vyplnili.Náš tím každý deň ráno pripraví desiaty a privezie ich do školy, kde ich pre každú triedu rozdelí pracovníčka školy. Ku každej objednávke si dieťa vyberie jeden kus ovocia z momentálnej ponuky.

📌Ako odhlásiť objednanú desiatu?

Desiaty je možné odhlásiť telefonicky deň vopred do 15 hodín na tel: 045 / 532 24 23 . Peniaze za odhlásené desiaty je možné si vyzdvihnúť osobne do 14 dní v bistre Naskok (Bernolákova 11, Nová Baňa), kde zároveň dostanete storno doklad.